İlaçsız Sertleşme Sorununa Çözüm

Sertleşme sorunu yaşayan hastanın tedavisinde genelde üç aşama kullanılır. Birinci aşama bu problemi ortaya çıkaran risk faktörlerinin ortadan kaldırılmasıdır. Şeker hastalığı, kalp damar hastalığı, yüksek tansiyon gibi hastalıkların kontrol edilip tedavi edilmesi sertleşme sorununu tam olarak ortadan kaldırır. Bu tür sorunların tedavisi kadıköy escort cinsel hayatı ile ilgili sorunlara yenilikçi çözümler sunan hastanelerde ve muayenehanelerde yapılabilmektedir.

Ağızdan Kullanılan İlaçlar

Sorun temelden çözülmese de sertleşme sorunu ortadan kalkar. Kişinin iyileşmesini sağlamak mümkündür. Kalp ve damar hastalıklarına bağlı olarak gelişen rahatsızlıklarda ilaçlı tedavi çözüm üretebilmektedir.

Enjeksiyon Tedavisi

İlaçlı tedavinin etkili olmadığı durumlarda üçüncü aşamaya geçilir. Bunlar penise yapılan özel iğnelerdir. Bazı maddeleri penise enjekte ederek sertlik sağlanabilir. Hekimin kontrolünde bu işlemler yapılır.

Protez Tedavisi

Eğer enjeksiyon yöntem de etkili değilse cerrahi tedaviye geçilir. Bunun için halk arasında mutluluk çubuğu denilen penis protezi yapılabilir. Bu şekilde penis şişirilebilir. Farklı modelleri bulunan penil protezler eğilebilir ve bükülebilir özelliklere sahiptir. Kullanıldıktan sonra yine iç çamaşırının içinde bulundurulabilir ve dışarıdan bakıldığında herhangi bir şekilde fark edilmesi mümkün değildir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*