Cinsel Yaşamda Yaşanabilen Sorunlar Nelerdir?

İstanbul son olarak bilinen verilere göre (2017) 15 milyon nüfusa sahip olan bir ildir. Bu ilde cinsel hayatın artışı sonucunda toplumun belli kesimleri tarafından olumsuz düşünceler belirtilsede bazı kesimler bu durumu kabullenmiştir. Şehir tarafından İstanbul cinsel hayatındaki değişikliklerin temelini yapılan yeni eğlence mekanları ve şehre gelen dış çevre oluşturuyor. Özellikle fuhuş gibi etkenleri de ele aldığınızda bu artışın temel nedenleri ortaya çıkıyor. Göztepe escort.

Cinsel İlişkilerde Karşı Tarafı Nasıl Memnun Edebilirsiniz?

Cinsel olarak bir birliktelikte başarılı olmak için öncelikle yapmanız gereken ilk şey sadece cinselliğin bir obje olduğunu düşünmemenizdir. Yani aslında hem yapmanız hem de yapmamanız gereken şey budur. Öncelikle ilişki boyutunda bir birlikteliğin cinselliğe geçiş aşamasında taraflar birbirleri karşısında anlayışlı ve bilgili davranmalıdır.

Kadının istemediğini erkek; erkeğin istemediğini kadın yapmaz ise ilişkinin devamlılığı sağlanabilir. Ancak asıl önemli olan tarafların birbirlerinin isteklerini yapıp yapmayacakları konusudur. Erkek kadının istekleri karşısında ona gerektiği ilgiyi veremez ise ilişkiden kadın soğuyabilir ve bir problem olarak nitelendirilen cinsel isteksizlik problemi meydana gelebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*